آدرس: تهران، پاسداران، ساقدوش، نبش رحمانیان غربی پلاک 6 ساختمان ریحان، واحد 18 طبقه 3 | 02122303360

مادلینگ و زاویه سازی صورت

مادلینگ صورت

به طورکلی به صورت هایی که دارای برجستگی های زیبا و متناسب با سایر اجزای صورت می باشند، صورت زاویه دار یا مدلینگ گفته می شود. این نوع چهره ها بیشتر در چهره افراد مشهور و بازیگران معروف مشاهده می شود. مثلث طلایی صورت شامل چانه،بینی و گونه ها میباشد.همچنین از عوامل اساسی پروفیل صورت میتوان به شکل،اندازه اسکلت و بافت نرم اشاره کرد.

روش های موجود برای زاویه دار کردن صورت

◀️ بوتاکس
◀️ ژل
◀️ لیفت با نخ
◀️ تزریق چربی
◀️ پروتز

زاویه سازی با نخ

متاسفانه،پیری و جاذبه میتواند موجب شود چهره شما افتاده به نظر برسد و خط فک شما،وضوح آن را از دست بدهد.اما امروزه لیفتینگ با نخ بئون جراحی صورت میگیرد و میتواند به شما کمک کند. این روش که موجب کشیدن پوست میشود،به کمک نخ های قابل جذب پولیدیوکسانون (pdo) به شما کمک میکند تا ظاهر طبیعی پوست خود را بازگردانید.

زاویه سازی صورت با ژل

فیلرهای پوستی ژل های تزریقی هستندکه برای پر کردن مناطقی از چهره حجم خود را از دست داده اند، مانند گونه ها، مورداستفاده قرار می گیرد تا صورت را بالا بکشد. همچنین می توان از آن ها برای اضافه کردن حجم به چانه نیز استفاده کرد که به صورت شما حالتی V شکل می دهد. پراستفاده ترین نوع فیلرها از اسید هیالورونیک و کلسیم ساخته می شود، این مواد نیز به طور طبیعی در بدن ما یافت می شود در نتیجه باعث می شود که این ژل ها مطمئن باشند.

با ما در تماس باشید

آدرس: تهران، پاسداران، ساقدوش، نبش رحمانیان غربی، پلاک 6، ساختمان ریحان، واحد 18 طبقه 3

زاویه سازی صورت با چربی

در این روش مقدار کمی از بافت چربی از شکم یا ران های شما برداشته می شود و به صورت کانول های حفره ای به صورت شما تزریق می شود. این کانول ها، لوله های توخالی ۱ میلی متری هستند که انتهای ضخیمی داشته و یک سوراخ کوچک در آن قرار دارد که چربی از آن خارج می شود. رسوبات چربی به صورت قطرات کوچکی در قسمت هایی از صورت که بدان نیاز است، تزریق می گردد. توجه داشته باشید که تنها مقدار کمی چربی از بدن شما حذف می شود و این روش با لیپوساکشن کلا تفاوت دارد.