آدرس: تهران، پاسداران، ساقدوش، نبش رحمانیان غربی پلاک 6 ساختمان ریحان، واحد 18 طبقه 3 | 02122303360

کاندیدای مناسب عمل لیفت نخ

علائم پیری اغلب از شروع دهه سوم زندگی مشاهده می شوند و مهمترین دلیل آن قرار گرفتن در معرض آفتاب، انتخاب سبک زندگی و وراثت همگی در پیری صورت ما نقش دارند. یکی از روش های جوانسازی صورت لیفت صورت می باشد، این امر نیز در اغلب مواقع باعث ایجاد یک عدم ارتباط بین شکل ظاهری و احساسی می شوند. اگر می خواهید کاندیدای مناسب لیفت صورت را بشناسید این مقاله را از دست ندهید.

زنان تنها کاندیدای مناسب لیفت صورت نیستند، بلکه مردان نیز می توانند به عنوان یک کاندید مناسب برای انجام جراحی لیفت صورت با نخ یا بدون نخ محسوب شوند. از آنجایی که افزایش سن ارتباط مستقیمی با کاهش قابلیت ارتجاعی پوست دارد، افتادگی و شل شدن پوست اتفاقی است که نمی توان با آن مقابله کرد.

کاندیدای مناسب لیفت صورت چه کسانی هستند؟

جراحی لیفت صورت یا لیفت صورت با نخ می تواند سن شما را پایین آورد و سال ها از شکل ظاهری صورت و گردن شما کم کند. لیفت صورت به شما اجازه می دهد ظاهری با نشاط و جوان داشته باشید. اما این را به یاد داشته باشید، لیفت صورت زمانی که روی صورت یک کاندید مناسب انجام می شود نتیجه طبیعی و ایده آلی ارائه می دهد. کاندیدای مناسب لیفت صورت در اصل کسانی هستند که انتظارات واقع بینانه از پزشک خود دارند و نتیجه معجزه آسایی در ذهن ندارند. مورد دیگری که در خصوص بهترین کاندیدای مناسب لیفت صورت باید به یاد داشته باشید، داشتن بدن سالمی است که در ترمیم و بهبود بعد از لیفت اختلال ایجاد نمی کند. برخی بیماری های زمینه ای و مزمن، ریکاوری را کند می کند و گاهی اجازه نتیجه دلخواه را به فرد نمی دهد. این مورد در خصوص افراد سیگاری نیز صدق می کند. اگر جزء آن دسته افرادی هستید که حتی برای یک روز هم نمی توانید سیگار یا الکل را کنار بگذارید، به طور قطع میتوان گفت فرد مناسبی برای عمل لیفت صورت نیستید. زیرا سیگار و مشروبات الکلی دوره بهبودی بعد از عمل را کاهش داده و اغلب موجب اختلال در عمل زیبایی صورت می شود. البته گفتن این موضوع خالی از لطف نیست که در اکثر مواقع مدت ها قبل از عمل های صورت مانند لیفت باید استفاده آنها را کنار بگذارید. در نتیجه تمامی این موارد را در ذهن داشته باشید و بعد برای انجام آن اقدام کنید.
اگر فکر می کنید شما نیز یکی از کاندیدای این عمل هستید، موارد زیر را به خاطر داشته باشید:

سن ایده آل برای لیفت صورت چیست؟

در حالی که حداقل سن برای کاندیدای مناسب لیفت صورت در نظر گرفته نشده است، بیشتر کاندیداها افراد ۵۰ سال و بالاتر هستند. گرچه ممکن است بیماران در سن ۴۰ سالگی نیز بسته به کیفیت و نوع پوست خود واجد شرایط لیفتینگ صورت باشند. شایان ذکر است. مانند دیگر عمل های جراحی که بیماران مسن انجام می دهند، لیفت صورت هم می تواند برای آنها خطرناک و سخت باشد. اگر قصد دارید کاندیدای مناسب لیفت صورت باشید، باید از لحاظ سیستم بدنی از سلامت مناسبی برخوردار باشید.

چه افرادی در چه شرایطی می توانند لیفتینگ صورت را انجام دهند؟

جراحی لیفت صورت با هدف قرار دادن چندین منطقه صورت، از وسط تا پایین صورت و گردن، علائم پیری را تضعیف می کند.

کاندیدای مناسب لیفت صورت باید چندین ویژگی را داشته باشد و با داشتن این ویژگی ها به نتیجه طبیعی و راضی کننده ای خواهند رسید.

البته ناگفته نماند، معاینه صورت شما توسط پزشک اهمیت زیادی دارد و نمی تواند برای همه افراد یک نسخه خاص پیچید. موارد زیر به شما کمک می کند تشخیص دهید به طور نرمال می توانید لیفت صورت را انجام دهید یا خیر.

◽ شل شدن و آویزان شدن پوست صورت و عضلات زیرین از قسمت گونه ها تا خط فک
◽ شل شدن یا روی هم افتادن پوست گردن
◽ آویزان شدن بافت قسمت فک، یعنی در امتداد خط فک که باعث ایجاد جغدی شدن شکل صورت می شود.
◽ کاهش حجم برآمدگی ها در اطراف گونه و دهان
◽ نمایان شدن چین و چروک در اطراف قسمت بینی و دهان

با ما در تماس باشید

آدرس: تهران، پاسداران، ساقدوش، نبش رحمانیان غربی، پلاک 6، ساختمان ریحان، واحد 18 طبقه 3