آدرس: تهران، پاسداران، ساقدوش، نبش رحمانیان غربی پلاک 6 ساختمان ریحان، واحد 18 طبقه 3 | 02122303360

مادلینگ صورت با تزریق چربی

درباره مدلینگ صورت یا مادلینگ صورت چیزی شنیده‌اید؟ آیا تاکنون شما یا اطرافیانتان تجربه این عمل زیبایی را داشته‌اید یا خیر؟ به نظر شما چه کسانی نیاز به مادلینگ برای صورتشان دارند؟ برای رسیدن به جواب این سوال‌ها ابتدا بیایید کمی در آینه به خودمان نگاه کنیم.

اگر در دوران میان‌سالی هستید، چین و چروک‌های اطراف چشم‌هایتان اولین چیزی است که سن شما را به رخ می‌کشد. در کنار این چین و چروک‌ها، از بین رفت برجستگی گونه‌ها، گودی و کبودی زیر چشم‌ها و شل شدن پوست است که باعث می‌شود سن شما حتی از آنچه در شناسنامه هست بیشتر دیده شود.

مدلینگ صورت چیست؟

اگر به چهره افراد مشهور جهان یا همان سلبریتی‌ها خوب دقت کنید، متوجه می‌شوید که حالت چهره آن‌ها اغلب V شکل است. چون طبق الگوهای زیبایی چهرهایی که این زاویه را دارند، نسبت به بقیه زیباتر به نظر می‌رسند. افراد زیادی در سنین جوانی این حالت چهره را دارند و با گذر زمان حالت چهره آن‌ها عوض می‌شود. این گروه در سنین میان‌سالی با تزریق چربی به صورت می‌توانند چهره خودشان را دوباره شبیه روزهای اوج درخشش جوانی خودشان کنند.

مادلینگ صورت با انجام تزریق چربی

برای اینکه صورتتان زاویه‌دار و زیبا باشد، هیچ‌چیزی بهتر از استفاده از چربی طبیعی خود بدن نیست. در این روش از چربی موجود در نواحی مختلف بدن مثل ران ها برای ترمیم قسمت‌هایی از صورت که برجستگی‌های خودشان را از دست داده‌اند استفاده می‌شود. همچنین دلیل اینکه تزریق چربی به صورت مواد مصنوعی خطرناک ندارد، می‌توانید از آن برای برطرف کردن گودی و کبودی زیر چشم و چین و چروک‌های پوست صورت در نواحی مختلف مانند اطراف چشم‌ها استفاده کرد. مهم‌ترین خاصیتی که تزریق چربی طبیعی برای مدلینگ صورت دارد، جذب سریع این ماده و دوران نقاهت کوتاه آن است. وقتی شما این عمل زیبایی را انجام میدهید، پس از چند روز می‌توانید تاثیر آن را روی زیباتر شدن ظاهرتان احساس کنید. با توجه به اینکه تزریق چربی به صورت سرپایی انجام می‌شود و نیاز به جراحی و بیهوشی ندارد، کسانی که از عمل‌های زیبایی ترس دارند و نمی‌توانند زیر تیغ جراح بروند هم می‌توانند آن را تجربه کنند. کسانی که به مواد ژل و بوتاکس حساسیت نشان می‌دهند و افرادی که نتوانسته‌اند از خدمات لیفت ابرو و… نتیجه مطلوبی بگیرند هم کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی به صورت هستند. در این روش هیچ حساسیت خاصی برای متقاضیان بروز نمی‌کند، زیرا موادی که برای ترمیم و جوان‌سازی صورت استفاده می‌شود کاملاً طبیعی است.

مراحل انجام مادلینگ طبیعی

◽ انتخاب کلینیک زیبایی معتبر و دریافت خدمات مشاوره درباره راه و روش انجام این عمل زیبایی و بررسی ویژگی‌های صورت فرد برای تزریق چربی
◽ تعیین وقت برای تزریق چربی به صورت و تغییر ظاهر متقاضی
◽ مراجعه به کلینیک در زمان تعیین شده و برداشتن چربی از نواحی ران و باسن یا … توسط سوزن‌های نازک مخصوص
◽ آماده‌سازی چربی جهت تزریق در نواحی مورد نظر
بی‌حسی موضعی نواحی مورد نظر و تزریق چربی برای زاویه‌دار کردن صورت (تخصص پزشک در این مرحله بسیار مهم است؛ بنابراین حتماً “مدلینگ صورت” را در مراکزی انجام دهید که پزشک باتجربه تزریق را انجام می‌دهد).

نکات مهم تزریق چربی به صورت برای مادلینگ صورت

◽ قبل از تزریق حتماً حمام کنید و چربی‌ها و آلودگی‌های روی صورتتان را بشویید.
◽ از مصرف الکل و دخانیات دو هفته قبل و بعد از تزریق اجتناب کنید.
◽ بعد از تزریق چربی تا زمان تجویز پزشک از حضور در استخر، سونا و حمام پر از بخار اجتناب کنید.
◽ بعد از تزریق پوستتان را ماساژ ندهید و نخارانید.
◽ بعد از تزریق از مصرف مواد آرایشی استفاده نکنید.
◽ بعد از تزریق در برابر نور آفتاب قرار نگیرید و تا حد امکان در مکان‌های دارای سایه حضور داشته باشید. در صورت نیاز به حضور در فضای باز، از کلاه‌های لبه‌دار برای پیشگیری از تماس مستقیم آفتاب با صورتتان استفاده کنید.
◽ پس از تزریق حتماً رژیم غذایی سالم داشته باشید. از مصرف غذاهای چرب و شور بپرهیزید و آب به اندازه کافی بنوشید.
◽ موقع خواب سرتان را بالاتر از بدنتان قرار دهید. با این روش می‌توانید جلوی ورم صورتتان را پس از تزریق بگیرید.
◽ حتماً داروهای تجویز شده توسط پزشک را مصرف کنید.
◽ در صورتی که داروهای رقیق‌کننده خون مصرف می‌کنید، حتماً تحت نظر پزشک آن‌ها را به مدت یک هفته بعد و قبل تزریق قطع کنید؛ زیرا با مصرف این داروها خون رقیق می‌شود و احتمال خونریزی و کبودی در نواحی تزریق وجود دارد.
◽ در صورتی که دارای بیماری زمینه‌ای هستید یا نسبت به داروی بیهوشی و داروهای خاصی حساسیت دارید، در جلسه مشاوره این موضوع را با متخصصین ما در میان بگذارید.
◽ نسبت به نتیجه تزریق چربی واقع‌بین باشید و از نتیجه نهایی برای مدلینگ صورت به صورت طبیعی لذت ببرید.

با ما در تماس باشید

آدرس: تهران، پاسداران، ساقدوش، نبش رحمانیان غربی، پلاک 6، ساختمان ریحان، واحد 18 طبقه 3