آدرس: تهران، پاسداران، ساقدوش، نبش رحمانیان غربی پلاک 6 ساختمان ریحان، واحد 18 طبقه 3 | 02122303360

مادلینگ صورت با تزریق چربی

امروزه روش های مختلفی برای زیباسازی و فرم دهی صورت انجام می شود که مهم‌ترین آنها مدلینگ صورت با تزریق چربی است‌. در این روش کار زاویه سازی به صورت کاملا ظریف صورت می گیرد. این کار که پیشرفت قابل اطمینان و چشمگیری را تجربه کرده کاملا ماندگار است. انتقال چربی به دلایل داشتن خاصیت جوانسازی پوست می‌تواند در کنار ایجاد ظاهری جوان، زاویه صورت را هم عوض کند. این کار توسط پزشک صورت می گیرد به همین دلیل عوارضی برای بیمار به همراه ندارد. مدلینگ برای جنسیت های مختلف قابل استفاده بوده و برای زیباسازی پوست تاثیر بسزایی دارد. افرادی که صورت آنها فرم دلخواه را ندارد بیشتر از این روش استقبال می کنند. چربی که برای این کار تزریق می شود به زاویه سازی پوست کمک زیادی می کند.

نحوه انجام مادلینگ صورت با تزریق چربی

برای انجام مدلینگ صورت با تزریق فرد باید مراحل مختلفی را طی کنید‌. اولین مرحله انتخاب یک کلینیک مجهز است که می تواند مشاوره های خوبی را به شما ارائه دهد. شما ابتدا انتظاراتی که از پشت دارید را دریافت می کنید. در مرحله دوم نواحی که قرار است چربی استخراج شود مشخص می گردد. این کار توسط دستگاه و با برش های ریزی به صورت بهداشتی صورت می گیرد. سپس چربی استخراج شده در دستگاه چرخیده تا ناخالصی های ان جدا گردد. در این زمان آماده تزریق می شود. محل تزریق پاکسازی شده و ابتدا بی حس می شود و سپس توسط سرنگ های مخصوص چربی به داخل بافت تزریق می گردد. تمام مراحل به صورت کاملا تخصصی و توسط پزشک انجام می گیرد.

انواع مادلینگ صورت با تزریق چربی

مدلینگ صورت با تزریق چربی روش های متنوعی دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

چین و چروک در ناحیه اطراف چشم و افتادگی پلک:

چون اطراف چشم اولین جایی است که‌ دچار چین و چروک می شود مدلینگ هم برای این کار انتخاب می شود تا بتواند با از بین بردن چین و چروک پوست را صاف کند. با انتقال چربی می‌توان به بازگرداندن شادابی به این ناحیه‌ها کمک کرد.

خطوط کنار لب و بینی:

لب‌ها و بینی هم در زیبایی نقش مهمی دارند و چین و چروک خطوط آن‌ها در اثر بالا رفتن سن، استرس و مصرف دخانیات آزار دهنده می‌شود که این روش می تواند به رفع چروک و زیباسازی کمک زیادی کند.

فک:

فرم فک و گاهی لاغری آن، صورت را از حالت ‌ایده‌ال خارج می‌کند. با تزریق چربی می توان فک را زاویه سازی کرد و شکل زیبایی به آن بخشید.

مزایای مدلینگ صورت با تزریق چربی

مدلینگ صورت آن هم با تزریق چربی مزایای زیادی دارد و باعث می شود تا شما بتوانید عیوب صورت را با این کار برطرف کنید. از دیگر مزایای های این روش می توان به رسیدن به ۲ هدف اشاره کرد. فرد با برداشتن چربی های شکم و پهلو و باسن به تناسب اندام رسیده و با تزریق چربی به صورت می تواند قسمت های صورت که تو رفتگی دارد را برطرف کند. ماندگاری که این روش دارد از دیگر مزیت های آن به شمار می رود که شما با پرداخت هزینه زیاد می توانید مدت طولانی از زیبایی این کار نهایت استفاده را ببرید

با ما در تماس باشید

آدرس: تهران، پاسداران، ساقدوش، نبش رحمانیان غربی، پلاک 6، ساختمان ریحان، واحد 18 طبقه 3